Каталог

Виробники

Информация

Мережеві кабелі та фільтри Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

  • Мережеві фільтри

    Найчастіший спосіб підключення апаратури до електроживлення - прямо в розетку - не завжди виправданий, особливо якщо йдеться про дорогу аудіотехніку. Мережеве напруження, яке подається в наші будинки, несе в собі безліч перешкод, до яких додаються ті, що створюються різною електротехнікою (від холодильників до люмінесцентних ламп) безпосередньо в наших квартирах.
    Мережні фільтри для живлення аудіотехніки в першу чергу повинні захистити підключену до них апаратуру від цього. Для цього мережеві фільтри оснащуються як пасивними, так і активними компонентами, що ефективно пригнічують всі види перешкод, що містяться в напрузі. Ще одне завдання, яке повинен вирішувати мережевий фільтр для підключення Hi-Fi-аудіо, це відновлення синусоїдальної форми напруги. Відхилення від синусоїди можуть призвести до зниження стабільності роботи блоків живлення, і, як наслідок, погіршення якості напруги, що подається на внутрішні схеми апаратури. І, нарешті, мережевий фільтр повинен захищати підключену техніку від короткочасних кидків величини напруги мережі, аж до її аварійного відключення. Як правило, використання хорошого мережевого фільтра дозволяє суттєво покращити якість звучання Hi-Fi, а точніше, найповніше реалізувати закладений у ній потенціал.
    При виборі мережного фільтра необхідно визначити максимальну потужність навантаження, яку він повинен бути розрахований (залежно від споживаної потужності вашої техніки), зрозуміло, з відповідним запасом. Також треба врахувати, якою кількістю електророзеток має бути оснащений такий фільтр, щоб їх вистачило всім "споживачам".

  • Мережеві кабелі

    Мережевий кабель впливає на якість звучання аудіоапаратури не меншою мірою, ніж міжблокові або акустичні з'єднувачі. На думку багатьох досвідчених аудіофілів, мережеві (або, як їх ще називають, силові) кабелі, в штатному комплекті потрібні тільки для перевірки працездатності техніки в салоні або вдома. Надалі бажано їх замінити на вироби спеціалізованих компаній.
    Готові мережеві кабелі зараз випускають усі провідні кабельні бренди, багато з яких використовують фірмові нау-хау при їх виготовленні. При виборі силового кабелю необхідно переконатися, що він розрахований на пропускання струму пікової величини, який буде споживати пристрій, що підключається з його допомогою. Зрозуміло, тип штекера для підключення до техніки повинен відповідати встановленим на неї гніздам. Не варто купувати мережеві кабелі надмірної довжини, проте підключення має бути вільним, ні в якому разі не в натяг.
    Від заміни штатних мережевих кабелів на спеціалізовані виграє будь-яка висококласна аудіотехніка, хоча зміни у характері її звучання будуть різні. Якщо джерела сигналу починають звучати більш детально та збалансовано, то у підсилювачів розширюється низькочастотний діапазон та покращується динаміка та стереокартина. Мережевий кабель для Hi-Fi / High End апаратури не тільки здатний захистити сигнал від зовнішніх перешкод, що передається, але й працює як своєрідний мережевий фільтр, значною мірою очищуючи напругу живлення навіть без використання мережевих кондиціонерів.

  • Мережеві кабелі в бухті