Виробники

Информация

Електроніка Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

  • Програвачі

    Мультирум програвач призначений для використання у складі інсталяційних проектів, коли необхідно озвучити кілька приміщень. Найчастіше їх використовують в аудіосистемах різних громадських закладів (кафе, магазинів, музеїв, готелів), але мультирумні програвачі можуть знайти застосування і в домашніх комплектах.

  • Мікшерні пульти

    Мікшерний пульт – обов'язковий та необхідний інструмент звукорежисера, який входить до арсеналу студійного та концертного аудіообладнання. Мікшерні пульти дозволяють побудувати звук таким чином, щоб жоден музичний інструмент чи голос співака не перекривали один одного, а сама музика звучала цілісно, ​​без спотворень і водночас на потрібній гучності.
    Мікшерний пульт може бути простим, розрахованим на підключення невеликої кількості мікрофонів або музичних інструментів, або мати розширену комутацію для роботи з цілими оркестрами. Активна мікшерна консоль дозволяє не тільки регулювати рівень звуку кожного підключеного джерела, але й посилює вихідний сигнал до необхідного рівня, чого не дозволяють пасивні схеми, а також забезпечує їхнє розміщення в стереосцені. Активний мікшерний пульт може бути розрахований на концертне або студійне використання - обидва вони мають на увазі трохи різні вимоги до пристрою. Активний мікшер, як правило, має вбудоване джерело фантомного живлення для мікрофонів, індикатори рівня сигналу та перевантаження, регулятори тембру – у тому числі багатосмугові. Звуковий мікшерний пульт, крім мікрофонів та музичних інструментів, оснащується входом для джерела сигналу лінійного рівня (наприклад, CD-програвача) або може мати вбудований мультимедійний плеєр. Обов'язковим доповненням висококласного пульта мікшера є вбудований блок звукових ефектів, що дозволяє надати індивідуальне забарвлення звуку.

  • Підсилювачі

    Підсилювач, призначений для використання у професійних аудіосистемах, повинен відповідати цілій низці специфічних вимог. Насамперед це підвищена вихідна потужність, яку повинен розвивати апарат протягом тривалого часу, а також проста та надійна конструкція.

  • Попередні підсилювачі

    Професійний підсилювач - це пристрій, який займається посиленням сигналу до лінійного рівня, тобто піднімає напругу без суттєвого збільшення струму. У парі з професійним попереднім підсилювачем обов'язково стоїть підсилювач потужності, який йде сигнал, або записуючий пристрій.
    Основна відмінність професійного преампа від побутового полягає в тому, що він не фарбує звук, а передає його у вихідному вигляді, щоб із матеріалом далі могли працювати музиканти та звукорежисери. Для студійної роботи замість такого підсилювача як такого частіше використовуються мікшери, в побутових умовах їх можна зустріти в системах мультирум, барах, концертах і в торгових центрах.
    Також студійний підсилювач оснащений різними сучасними технологіями, які полегшують роботу звукооператора та звукорежисера. Це може бути вбудований мікрофонний підсилювач, різні інтерфейси для інтеграції з максимально можливою кількістю систем та компонентів, до них можна докупити різні панелі дистанційного керування та інтегрувати до існуючих систем.

  • Мікрофони