Новий флагман Acoustic Energy CORINIUM

Posted by
Acoustic Energy з гордістю оголошує про запуск своєї найвизначнішої на сьогоднішній день колонки CORINIUM.
Однією з помітних прем'єр сьогодні стане акустичний кабель класу High End - модель Sword Excalibur культового шведського бренду Supra Cables. Крім того, будуть представлені й інші флагманські моделі Supra.

Переможці EISA Awards 2023-2024

Posted by
EISA розшифровується як European Imaging and Sound Association і являє собою асоціацію європейських журналів, присвячених аудіо- та відеотехніці. Вона утворилася 1982 року, сьогодні до неї входить понад 50 спеціалізованих видань. Журналісти, які там працюють, - фахівці високого класу, добре знайомі з ринком європейської електроніки. Вони незалежні й об'єктивно обирають найкращих із найкращих у різних категоріях. Процедура премії - багатоступенева
За дизайном N150, як і решта апаратури Aurender, близький до техніки Apple. У сучасному інтер'єрі сервер має чудовий вигляд, особливо в парі з модерновим ЦАПом на кшталт Mytek Brooklyn DAC+.
У німецькому аудіо журналі «Low Beats» (18. September 2021) опубліковано порівняльний огляд трьох поличкових акустичних систем Mission LX-1, LX-2, і LX-3 серії LX MK II.
Showing 1 to 5 of 46 (1 Pages)