Беспроводная акустика

Производители

Просмотренные товары

Информация

Беспроводная акустика Bluesound PULSE FLEX 2i

Новый товар

Выходная мощность: 25 Вт, поддерживаемые форматы: MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS, FLAC, MQA, WAV, AIFF, процессор: ARM CORTEX A9, 1 ГГц (32-бит/192 кГц), потоковые сервисы: Spotify, Amazon Music, TIDAL, Deezer , Qobuz, HDTracks, HighResAudio, Murfie, JUKE, Napster, Slacker Radio, KKBox, Bugs.

Подробнее

444,00$

Быстрый заказ

Быстрый заказ

Беспроводная акустика Bluesound PULSE FLEX 2i

Отправьте запрос на покупку этого товара. Мы скоро свяжемся с вами.

Загрузка...

Описание

Завдяки доступу до тисяч місцевих та міжнародних інтернет-радіостанцій, спортивних ігор, аудіокниг, подкастів та інших аудіо потоків, ви можете налаштуватися на найбільшу колекцію безкоштовного аудіо з усього світу, з будь-якої кімнати у вашому будинку. Легкий доступ та підключення до вашої особистої музичної бібліотеки, що зберігається на вашому смартфоні, планшеті, ПК, Mac або будь-якому іншому мережному жорсткому диску, а також бездротова передача ваших улюблених колекцій та плейлистів на будь-який плеєр Bluesound за допомогою кількох дотиків.
В екосистемі Bluesound сила музики та можливості техніки з'єднаються разом для забезпечення найкращої якості звуку. Bluesound використовує різні архітектури та технології для досягнення цієї мети, починаючи з передового патентованого програмного забезпечення та закінчуючи безперервною обробкою hi-res аудіо. Використовуючи потужність операційної системи BluOS, споживачі можуть бездротовим чином підключати колонки та плеєри Bluesound, передавати будь-який музичний файл – від MP3 до 24-bit/192kHz – а також використовувати популярні потокові музичні сервси у будь-якій кімнаті будинку, керуючи всім зі смартфона, планшета чи ноутбука. . Поки BluOS з'єднує ваші пристрої, аудіо технології такі як Hi-Res Audio (HRA) та Master Quality Authenticated (MQA), дозволяють чути музику у студійній якості так само, як її чують виконавці та звукорежисери.
BluOS – це сучасна операційна система та софт для керування музикою, який дозволяє вам, використовуючи домашню мережу, відтворювати та передавати музичні файли до 24біт/192кГц без втрат у кожну кімнату.Знайдіть музику в будь-якій точці домашньої мережі, хмарному музичному сервісі або інтернет-радіостанцях і поділіться нею з будь-якою музичною системою, яка підтримує BluOS, у вашому домі. Це потужне програмне забезпечення, розроблене разом із найпередовішими аудіотехнологіями від NAD Electronics і Bluesound, також легко інтегрується в сторонні системи управління, надаючи доступ до якісного аудіо за допомогою пультів та панелей «Розумного Дому».
Завдяки повній підтримці аудіо високої роздільної здатності в Bluesound, слухачі можуть отримувати та передавати несжаті музичні файли WAV, ALAC та FLAC до 24 біт / 192 кГц через мережу WiFi або програвати їх з підключеного USB-пристрою. Hi-res музичні файли 24-біт/96 кГц або 24-біт/192кГц містять майже в 6,5 разів більше даних, ніж стандартні компакт-диски, дозволяючи вам чути всі деталі вашої улюбленої музики у чудовій якості.
Master Quality Authenticated (MQA) – це революційна технологія, вбудована у кожен програвач Bluesound, що забезпечує відтворення звуку студійної якості у будь-якій кімнаті вашого будинку. Обчислювальна потужність плеєрів Bluesound дозволяє легко декодувати MQA контент і довгий час залишатися на вершині аудіо технологій. Логотип MQA, що з'являється у додатку BluOS, сигналізує про те, що пристрій декодує та відтворює потік або файл MQA, і дає вам знати, що ви чуєте те, що артисти та звукорежисери записали у студії.
C aptX® Bluetooth у плеєрах Bluesound, можна передавати звук з будь-якого Bluetooth-сумісного пристрою в CD-якості.aptX® Bluetooth значно підвищує якість звучання, не впливаючи при цьому на швидкість передачі даних і не викликаючи проблем із затримками. Це дозволяє насолоджуватися звуком вищої якості на будь-якому програвачі Bluesound у вашому будинку або за його межами.

Характеристики бездротової акустики Bluesound PULSE FLEX 2i

 • Hi-Fi медіаплеєр із вбудованою акустичною системою. Відтворює та посилює музику 24-bit/192kHz з Інтернет-сервісів, USB HDD (FAT32, NTFS), мережевих папок та мобільних пристроїв.
 • Підсилювач 25w Bi-Amplified.
 • Вбудовані гучномовці (PSB) 1×1″, 1×3.5″.
 • Частотний діапазон 45Hz - 20kHz, Коефіцієнт нелінійних спотворень 0.03%.
 • Підтримує MQA, WAV, FLAC, AIFF (AIF, AIFC), MP3, AAC (M4A, MP4), WMA, OGG, ALAC (M4A), WMA-L.
 • Сервіси: CALM Radio, iHeartRadio, Radio Paradise, Slacker Radio, TuneIn, Deezer, Groove, JUKE, Murfie Napster, Qobuz, Spotify, Tidal, WiMP.
 • Підтримує Apple AirPlay 2 та Bluetooth aptX HD (тільки прийом).
 • Аудіовходи: аналоговий (jack 3.5) та цифровий (TosLink),.
 • Gigabit Ethernet (RJ-45), Wi-Fi 802.11ac dual-band, 1 порт USB.
 • Вбудований Hi-Fi підсилювач для навушників.
 • Управління за допомогою російськомовних програм для Android та iOs.
 • Також працює як частина мультирум-системи разом з іншими пристроями Bluesound, NAD та Dali (з операційною системою BluOs).
 • Два Bluesound Pulse flex можуть працювати як стереопара.
 • У комплекті: 2 кабелі живлення (для Америки та Європи); Ethernet кабель; Toslink -3.5мм адаптер.
 • Розмір 125х183х100 мм, вага 1.23 кг, живлення 220 В 14Вт (IDLE).

В этой категории 24 товаров: